Jediný patentovaný systém, který znatelně napraví extrémní poškození vlasů - promění suché, křehké vlasy na vlasy jemné, lesklé a odolnější.

THE ORIGINAL BOND BUILDER

Naše patentovaná aktivní chemie funguje na molekulární úrovni k opravě poškozených a rozbitých vazeb ve vlasech, které jsou způsobeny chemickým, tepelným a mechanickým poškozením. Olaplex lze použít k obnově poškozených a slabých vlasů v domácím prostředí, anebo lze OLAPLEX přidat do služby od vašeho kadeřníka a zajistit tak maximální obnovu poškození.

.3
Hair Perfector

OPRAVA, OCHRANA A POSÍLENÍ

Náš celosvětový bestseller! Domácí ošetření, které snižuje lámavost a viditelně posiluje vlasy. Používejte 1 týdně.

.4
Bond Maintenance® Shampoo

POSÍLENÍ, OBNOVA A OPRAVA

Zdravé vlasy jsou krásné vlasy! Náš vyživující + regenerační šampon zanechá vaše vlasy zdravější při každém použití. Používejte denně / každé mytí.

.5
Bond Maintenance® Conditioner

HYDRATACE, OPRAVA A POSÍLENÍ

Vysoce hydratační kondicionér viditelně opraví a zanechá vaše vlasy silnější a hydratované. Používejte denně / každé mytí.

.6
Bond Smoother™

HLADKOST, HYDRATACE A OCHRANA

Řekněte NE poletujícím vlasům! Tento bezoplachový stylingový krém eliminuje krepatění a zanechá vaše vlasy hydratované po dobu až 72 hodin. Naneste na vlasy po každém mytí před stylingem.

.7
Bonding Oil

LESK, POSÍLENÍ A OCHRANA

Každodenní stylingový produkt, který zajistí ochranu vlasů až 230° Celsia a dodá vlasům výrazný lesk a hebkost.

SÍLA OLAPLEXU

PŘED

Všechny vlasy mohou být v průběhu času ohroženy vlivem prostředí, životního stylu nebo věku. Strukturální integrita známá také jako vazby může v důsledku těchto účinků zeslábnout.

PO

OLAPLEX obsahuje jedinečnou patentovanou složkou Bis-aminopropyl diglycol dimaleate, která se stala první složkou svého druhu v kategorii stavitelů nových vlasových vazeb. Na rozdíl od jiných účinných látek originální OLAPLEX nefunguje zvnějšku, ale opravuje vlasy zevnitř, což ho dělá tak výjimečným.

Nejste si jistí, jaký produkt je pro Vás nejlepší?

Zjistit více

Instagram

Sledujte nás na Instagramu. Pravidelně přidáváme zajímavý obah pro naše fanoušky.

OLAPLEXCZSK

Náš blog

KOUKNI & UČ SE

Zjistěte vše o Olaplexu s našimi celosvětovými ambasadory!

NÁŠ YOUTUBE KANÁL