Skip to main content

Recenze

Zkušenosti s Olaplexem od našich zákaznic.

Olaplex je prostě skvělý, absolutní game changer!

Děkuji

Používám vaše produkty víc než 2 roky a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělala.

Změnilo mi to život a zvýšilo sebevědomí.

Olaplex jsem znala už z kadeřnictví. Když jsem se dozvěděla, že jsou i produkty na doma. Mám i tuto speciální novinku No.0 a je to má nová závislost! I přítel si po prvním použití všiml mých pevnějších vlasů! Musím říct, že jsem velmi spokojená. A doporučuju všem ženám, které chtějí mít pevné a zdravé vlasy.

Olaplex mi zachránil vlasy i sebevědomí! Díky těmto produktům se opět cítím skvělé a moje vlasy jsou mou chloubou.

Můj zachránce vlasů! Přidávám se ke všem spokojeným zákaznicím. Znám jich dost :) Co mě velmi překvapilo, že výsledek je znát hned po prvním použití. Je to síla! A co velmi oceňuji, že se mi konečně přestaly lámat vlasy! Neváhejte, ženy!

Absolutní špička. Vlasy jsou nádherně lesklé a hebké

Používám olejíček a toto je nejlepší olej na vlasy, který jsem kdy vyzkoušela. Vlasy uhladí, ale nezmastí a nezatíží. Dá se použít do suchých i mokrých vlasů. 100% doporučuji!

Pokud sháníte zpruhu a záchranu pro vaše vlasy, tak vřele doporučuju. Nerozmýšlejte se! Je to spolehlivá a účinná investice.

Používám již dlouho a moje vlasy jsou konečně zdravé!

Absolutní špička! Konečně produkty, které daly moje vlasy do pořádku.

Okamžitá hloubková léčba vlasů! Doporučuji hlavně pro silně poškozené vlasy. Díky produktům OLAPLEX se dostanou opět do formy!

Ideální balíček pro krásné vlasy! Šampon a kondicionér se o vše postarají během mytí a bezoplachový krém usnadní rozčesávání a fénování. Vlasy jsou krásně hebké a zdravé.

Balíčkem jsem potěšila svou nejlepší kamarádku, sestru a maminku. Byly a jsou nadšené !

Odebírejte newsletter