Platba, doprava a vrácení zboží

Platba a doprava

Zboží zasíláme na dobírku PPL kurýrem od 2 do 7 pracovních dní. Z důvodů velkého zájmu o zboží může dojít ke zpoždění dodání, ale snažíme se dělat maximum proto, abyste zboží obdrželi v co nejkratším termínu.

Přepravní náklady
Přepravní náklady činí 121 Kč včetně DPH bez ohledu na velikost a váhu objednávky. V případě objednávky v hodnotě od 1800 Kč včetně DPH neúčtujeme přepravní náklady.

Doručení objednávky PPL kurýrem

Řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání zásilky, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti.

- zákaznická linka 225 331 500 a e-mailová adresa info@ppl.cz

Vrácení zboží

Pokud nejste spokojeni s nákupem na olaplex.cz, vrátíme vám peníze za zakoupený produkt. Nevracíme náklady na dopravu.

Nepoužitý produkt v původním obalu pošlete spolu s potvrzením o nákupu a číslem faktury nebo objednávky do čtyř týdnů na adresu:

New Flag s.r.o.
Vracené zboží
Hala č.5
K vypichu 1087
252 19 Rudná u Prahy

tel.: 420 731 695 178

Produkt, který vracíte, musí být zakoupen na e-shopu olaplex.cz. Pokud jste nakupovali od jakékoli třetí strany (obchod s kosmetickými potřebami, maloobchod s hromadnými slevami, aukční weby atd.), nemůžeme zaručit originalitu vašeho produktu a vaši reklamaci nemůžeme vyřídit.

Věříme, že vzdělávání je klíčem k nejspokojenějším výsledkům s produkty OLAPLEX. Přečtěte si pokyny pro práci s našimi produkty a seznamte se s produkty OLAPLEX ještě před jejich použitím.

OLAPLEX si vyhrazuje právo tyto zásady kdykoli ukončit, upravit nebo změnit.