olaplex no.0 olaplex no.3 sada pro obnovu poškozených a suchých vlasů - regenerace vlasů - kúra pro poškozené vlasy
April 02, 2021

Ve dvou se to lépe táhne aneb Jak funguje OLAPLEX No.0 s No.3

Po uvedení novinky OLAPLEX No.0 na trh se mnozí z vás ptají, zda je možné používat No.0 a No.3 samostatně. Dostáváme otázky typu: „Bude No.3 fungovat i bez No.0?”, „Mohu použít No.0 jako rychlou regenerační kúru?” a tak dále. Odpověď je jasná: ano, produkty No.0 a No.3 se dají používat samostatně. No.0 jsme uvedli na trh čistě proto, aby umocnil účinek produktu No.3. Jedná se o slabší verzi originálního salonního ošetření Olaplex. Přestože tyto dva produkty je možné použít samostatně, fungují výrazně lépe společně.

Vzpomeňte si na ikonické dvojice jako je například Thelma a Louise, jahody a šlehačka, Batman a Robin; každý je sám o sobě skvělý, ale dohromady to za to teprve stojí! Považujeme No.0 a No.3 za stejně ikonickou dvojici. Samozřejmě, že je můžete použít samostatně. Budou však účinněji chránit vaše vlasy před polámanými konečky a dodávat jim péči, kterou potřebují, bok po boku? Jistě! No.0 je přípravkem k zvýšení účinnosti domácího ošetření No.3. Funguje jako báze. Ve vlasovém vláknu aktivuje patentovanou salonní technologii, která opravuje poškozené vazby, a to ve snížené koncentraci vhodné pro domácí použití. Pokud jste fanouškem OLAPLEXU, tak víte, jak naprosto revoluční je přípravek No.3. No.3 si rychle zamilovali všichni po celém světě, od milovníků kosmetiky a návštěvníků kadeřnických salonů až po celebrity jako je Kim Kardashian.

OLAPLEX si kolem sebe rychle vytvořil milující komunitu, od které se neustále učíme. Profesionálové mohou potvrdit, že se ve svých salonech neustále setkávají s novými klienty, kteří OLAPLEX velmi dobře znají. A právě takové klienty s radostí podporujeme a rozšiřujeme jejich znalosti. Zároveň jsme neskutečně vděční za jejich zvídavost! A proto je naším cílem vzdělávat jak profesionály, tak klienty a komunitu, která se kolem OLAPLEXU zrodila.

Ptáte se, jak přesně No.0 zvyšuje účinky produktu No.3? Jak jsme již zmínili, No.0 je báze. Jedná se o méně intenzivní verzi originálního salonního ošetření OLAPLEX, které je tak vhodné pro domácí použití. Obsahuje dávku koncentrované technologie OLAPLEX, která je vhodná pro použití klientem v pohodlí jejich domova. Zesiluje účinek přípravku No.3. Aplikací na vlhké vlasy se tak přiblíží klient co nejvíce úrovni salonního ošetření. Samostatné použití No.0 aktivuje technologii, která opravuje poškozené vazby uvnitř vlasového vlákna. Nicméně, protože se jedná o tekutinu, která na vzduchu opět rychle uschne a deaktivuje se, je třeba navrstvit na ni OLAPLEX No.3. Ten udrží vlasové vlákno vlhké a umožní No.0 působit uvnitř vlasového vlákna déle. Stejně tak jako chléb chutná lépe se solí, oba produkty mohou být použité samostatně, ale spolu jim to jde lépe!

Nemusíte být milovníkem makaronů se sýrem, ani skalním fanouškem Cher a Dionne z Praštěné holky, abyste poznali ikonickou dvojici. Jaké jsou vaše oblíbené legendární páry? Dejte nám vědět na Instagramu s hashtagem#perfektnivlasykazdyden. OLAPLEX No.0 a No.3 je k dostání na OLAPLEX.cz.

Další příběhy