Jak se zorientovat v produktech
September 20, 2021

Jak se zorientovat v produktech

Jak se zorientovat v produktech a kdy je použít?

Stejně jako produkty péče o pleť, i produkty OLAPLEX jsou zcela přizpůsobitelné podle typu vašich vlasů a potřeb. Každý produkt v řadě OLAPLEX používá patentovanou technologii budování vazeb OLAPLEX Bond Building pro vnitřní obnovu vlasů. OLAPLEX funguje tak, že znovu spojí zlomené disulfidové vazby dohromady a vytvoří zdravé vazby, což znamená zdravé vlasy.

Pokud trpíte poškozenými vlasy, každý produkt pro vás fungovat; jde spíše o to, kolik produktů byste měli použít. Znáte své vlasy nejlépe, hrajte si, dokud nenajdete rutinu, která funguje, a to podle charakteristik těchto základních produktů:

OLAPLEX Nº.0 Intensive Bond Building Treatment & Nº.3 Hair Perfector

OLAPLEX Nº.0 a OLAPLEX Nº.3 společně vytvářejí nejintenzivnější léčbu vlasů v domácím prostředí. Doporučené použití je jednou týdně pro zdravé vlasy, což je jakýkoli typ vlasů od panenských až po barvené. U nadměrně poškozených vlasů bude častější péče prospěšná – v takovém případě používejte tuto péči vícekrát týdně.

OLAPLEX Nº.4 and Nº.5 Bond Maintenance Shampoo and Conditioner

Údržba je nedílnou součástí každé vlasové rutiny. S OLAPLEX Nº.4 a Nº.5 současně obnovujete vlasy a provádíte běžnou pravidelnou údržbu! N°.4 a N°.5 také hydratují, zlepšují vlasy na dotek, pomáhají prodloužit životnost barev, jsou netoxické a bezpečné pro barvené vlasy.

OLAPLEX Nº.6 Bond Smoother

Bezoplachový stylingový krém Nº.6 poskytuje vlasům hloubkovou obnovu, hydratuje je a dramaticky redukuje krepatění po dobu až 72 hodin. U jemných vlasů začněte s množstvím velikosti hrášku do konečků, pro hustší vlasy postupujte až nahoru.

OLAPLEX Nº.7 Bonding Oil

Nº.7 je jediným vlasovým olejem, který obnovuje poškozené vazby ve vlasech. Zároveň poskytuje tepelnou ochranu do 230 °C, dodává hydrataci a lesk. Na suché kudrnaté a upravené vlasy použijte tolik, kolik je potřeba. U jemných vlasů začněte kapkou nebo dvěma, podle potřeby množství zvyšujte. Žíznivé vlasy tento olej milují, takže pokud ho váš typ vlasů vypije, nanášejte tak často, jak potřebujete!

OLAPLEX Nº.8 Bond Intense Moisture Mask

OLAPLEX Nº.8 obnovuje vazby a intenzivně hydratuje vlasy. Zanechává vlasy hedvábně hladké a hydratované. Nejlépe jednou týdně naneste na vlhké vlasy. U suchých vlasů používejte tak často, jak je potřeba; pro zdravé vyvážené vlasy aplikujte jednou týdně. Není nutné nanášet nadměrné množství, jak jsme zvyklí u jiných hydratačních masek – méně je u Olaplexu více!

Další příběhy