Ošetření Olaplex: Salonní a domácí péče

Inovativní produkty vlasové péče Olaplex jsou založeny na jedinečné aktivní složce, která posiluje vazby ve vlasovém vláknu a obnovuje v něm poškozené disulfidové můstky. Tyto můstky se poškozují při chemických zákrocích a při vlasovém stylingu. Profesionální vlasové produkty Olaplex No.1 a No.2, které neobsahují silikony ani oleje, tvoří systém pro kompletní ošetřující kúru Olaplex. Tato kúra může být aplikována samostatně nebo přidána do dalších salonních ošetření, jako je například zesvětlování vlasů, balayage nebo barvení, kde funguje jako preventivní ochrana před poškozením. Produkty Olaplex No.3, 4, 5, 6 a 7 byly vyvinuty pro snadné domácí použití. Pomáhají ošetřit strukturu vlasového vlákna a zároveň vlasy připravují na další styling.

Olaplex No.1 & No.2
Bond Multiplier & Perfector

PRVNÍ KROK K DLOUHODOBĚ ZDRAVÝM VLASŮM: OPRAVUJE POŠKOZENÁ VLASOVÁ VLÁKNA

Olaplex No.1 a No.2 jsou základními kroky potřebnými k dosažení dlouhodobě zdravých vlasů a jsou exklusivně dostupné jako ošetření v kadeřnických salonech.

MOŽNOSTI APLIKACE KÚRY OLAPLEX V KADEŘNICKÝCH SALONECH

Překročte své limity a použijte ve svém salonu ošetření Olaplex při následujících zákrocích: Zesvětlování a melírování alobalem, technika free-hand, barvení vlasů, chemické narovnávání vlasů, prodlužování vlasů, keratinové ošetření, ale lze použít i jako kúra pro poškozené vlasy nebo expresní vlasová kúra.

Olaplex No.3, 4, 5 & 6

DOMÁCÍ OŠETŘENÍ KAŽDODENNÍHO POŠKOZENÍ VLASŮ

Kúra pro domácí použití Olaplex Hair Perfector No.3 vám umožní ošetřit poničené vlasy a preventivně chrání před poškozením, které se na vašich vlasech každodenně objevuje. Navíc používání, jak šamponu No.4, tak kondicionéru No.5 pomáhá při každém umytí vlasy posílit a opravit poškozené disulfidové vazby ve vlasových vláknech.

KAŽDODENNÍ POŠKOZENÍ VLASŮ – CO TO JE?

Fénování vlasů, tepelný styling, kartáčování a rozčesávání. To vše může vlasy poničit. Mohou se ale také poškodit vlivem slané nebo chlorované vody a vnějšími vlivy počasí. Olaplex vlasy mezi jednotlivými návštěvami vašeho salonu regeneruje a ošetřuje. Použitím Olaplexu docílíte zdravější, silnější vlasové struktury, vlasy připravíte pro barvení, zesvětlování a další chemické salonní zákroky.