JEDINÁ DOMÁCÍ PÉČE, KTERÁ OPRAVÍ VLASOVÉ VLÁKNO

Konečně je naše řada produktů Olaplex kompletní a vy ji můžete snadno zařadit do vaší denní péče o vlasy. Tato revoluční značka ze Spojených Států představuje první šampon a kondicionér (No. 4 a No. 5) s originální aktivní složkou Olaplex: Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate. Bezoplachový regenerační krém Olaplex No.6 a stlingový olej Olaplex No.7 hydratují vysušené konečky vlasů, zmírňují krepatění a eliminují poletující vlásky, zatímco opravují strukturu vlasového vlákna v jeho jádře.

Olaplex No.3, 4, 5, 6 & 7 použití

OŠETŘETE VAŠE VLASY A DODEJTE JIM SÍLU. KAŽDÝ DEN.

Jedinečná kombinace našeho šamponu a kondicionéru vlasy při každém mytí posiluje a opravuje poškozené disulfidové vazby ve vlasovém vlákně. Každý den.

Samozřejmě, všechny produkty jsou 100% veganské, bez sulfátů a parabenů, bez lepku a nepoškozují barvu vlasů. Produkty Olaplex No.3, No.4, No.5, No.6 & No.7 jsou vhodné pro všechny typy vlasů.

Používají Olaplex

Kim Kardashian

JENNIFER LOPEZ

CHARLIZE THERON

GWYNETH PALTROW

EMILY BLUNT

SPRÁVNÉ POUŽITÍ DOMÁCÍ PÉČE OLAPLEX

Použití šamponu No.4 a kondicionéru No.5 vlasy při každém mytí posiluje a opravuje poškozené disulfidové vazby ve vlasovém vlákně. Každý den. Pro velmi poškozené vlasy a pro optimální přípravu na následující chemické zákroky v kadeřnickém salonu se doporučuje použít Olaplex No.3 několikrát do týdne. Zatímco bezoplachový regenerační krém Olaplex No.6 a stylingový olej Olaplex No.7 jsou vhodné ke každodennímu stylingu. Máte další otázky? Klikněte zde pro sekci FAQ.

Znáte nás z

* Přepravné náklady v České republice činí 121 Kč, ve Slovenské republice 4,90€.