Technologie OLAPLEX

Disulfidové vazby se nachází ve všech třech hlavních částech vlasů:

- Kutikula

- Kortex

- Medulla (pokud ji vlas má)

Celková vnitřní struktura vlasu připomíná žebříky, které byly zkrouceny do tvaru připomínajícího vláknitý kabel zvaný mikrofibrily. Ty se pak spojí a spolu vytvoří makrofibrily, které se nachází v části zvané kortex. Tyto „kabely“ jsou rovné, odolávají kroucení a ohýbání díky přítomnosti disulfidových vazeb.

Všechny vlasy obsahují miliony disulfidových vazeb, které dodávají vlasům jejich strukturu, sílu a stabilitu. Když jsou všechny vazby, zejména disulfidové vazby, neporušené, máte zdravé, krásné, lesklé a hebké vlasy. Pokud dojde k přerušení disulfidových vazeb, dojde k poškození vlasů.

Vlasy jsou poškozovány každý den. Roztřepené konečky, krepatění, ztenčení a suchost mohou souviset s přerušenými disulfidovými vazbami.

Žehličky, kulmy a fény způsobují poškození Mechanická poškození, jako je česání, tření, tahání UV poškození způsobené sluncem, vlhkostí, extrémně horkými / chladnými povětrnostními vlivy, znečištěním atd. Chemické ošetření – barvení, trvalá, zesvětlování atd.

Tyto vlivy reagují s disulfidovými vazbami, které je narušují a způsobují ztrátu proteinu, tím pádem dochází k poškození vlasů. Když dojde k poškození, ovlivní to disulfidové vazby v celém vlasovém vláknu.

OLAPLEX je jedinečná aktivní účinná látka skládající se z molekulárního řetězce bis-aminopropyl diglykol dimaleátu, kterou vynalezl Dr. Craig Hawker (chemik) a Dr. Eric Pressly (materiálový technolog). Je to jejich první vynález na poli kosmetického průmyslu, který již získal 8 patentů. OLAPLEX je jediný produkt, který je schopný skutečně trvale opravit poškozené vlasy.

OLAPLEX je vhodný pro všechny typy vlasů. Ať už jsou vaše vlasy barvené, chemicky ošetřené, panenské nebo cokoli mezi tím, ke každodennímu poškození dochází u všech typů vlasů. OLAPLEX pomáhá v prevenci poškození a jeho opravě a vrací vlasům zdravý vzhled. OLAPLEX je kompatibilní se všemi výrobci chemických vlasových produktů. Vaše vlasy jsou investicí a jediným doplňkem, který nikdy nesundáte. Ve skutečnosti je to jediná věc bez plastické chirurgie, která může změnit způsob, jakým se cítíte. Každý chce krásné, zdravé a lesklé vlasy! Díky OLAPLEX se to může stát skutečností!

N°3 Hair Perfector

Ano! No.3 můžete použít, i když jste dosud nepodstoupili salonní ošetření díky tomu, že všechny produkty OLAPLEX obsahují stejnou účinnou látku. No. 3 Hair Perfector je určen pro domácí péči a údržbu.

Naneste na vlhké vlasy vysušené ručníkem štědré množství, pročešte a nechte působit minimálně 10 minut. Poté použijte šampon a kondicionér.

Pro pravidelnou údržbu doporučujeme používat jednou týdně. V případě silného poškození můžete použít i častěji.

Jako společnost nedoporučujeme spát s ošetřením OLAPLEX, protože by se vám přípravek mohl dostat do očí. Od lidí, kteří ji však takto používali, jsme však dostali ohromnou zpětnou vazbu.

Doba působení přípravku je 30-45min, protože pracuje jenom do té doby, dokud jsou vlasy vlhké.

Ve většině případů stačí pouze vlasy opláchnout vodou. V případě, že se ve vlasech nachází velké množství stylingových produktů, doporučujeme umýt vlasy šamponem.

N°4 Bond Maintenance Shampoo

Ano, neobsahuje sulfáty, ftaláty, parabeny, DEA, formaldehyd, aldehydy, lepek a je vhodný pro všechny typy vlasů.

Ano, šampon je svým složením vhodný pro každodenní použití.

N°5 Bond Maintenance Conditioner

Ano, kondicionér je svým složením vhodný pro každodenní použití.

N°6 Bond Smoother

Přípravek možno nanášet na oba typy vlasů.

Stylingový krém můžete používat každý den, nicméně efekt působení je 72h, takže stačí nanášet na čisté vlasy po umytí.

Přípravek N°6 tepelnou ochranu poskytuje, ale neklasifikujeme ji jako ochranu do teploty 450°. Při používaní fénů, žehliček atd. doporučujeme použít společně s přípravkem N°6 i jiný přípravek s tepelnou ochranou.

N°7 Bonding Oil

N°6 je stylingový krém, N°7 je lehký olej. Oba produkty obsahují naši patentovanou aktivní složku pro obnovu vlasů. N°6 se zaměřuje hlavně na opravu a vyhlazení vlasů po dobu 72 hodin. N°7 poskytuje UV a tepelnou ochranu až do 230 stupňů, hebkost, lesk a opravu poškození. Mohou být použity samostatně nebo společně.