OLAPLEX FAQ


CO JE OLAPLEX?

OLAPLEX je jedinečná účinná látka sestávající z molekulového řetězce bis-aminopropyl diglycol dimaleate, kterou vynalezli Dr. Craig Hawker (doktor chemie) a Dr. Eric Pressly (doktor materiálových věd). Je to jejich první vynález v oblasti beauty průmyslu, který byl už 8krát patentován. OLAPLEX je jediný produkt, který je schopen, poškozené vlasy skutečně trvale opravit.

CO JE OLAPLEX č. 2 BOND PERFECTOR? KONDICIONÉR?

OLAPLEX Bond Perfector není ani kondicionér ani aktivátor nebo neutralizátor. Obsahuje tytéž účinné látky jako OLAPLEX č. 1 Bond Multiplier. Pro jednodušší aplikaci a optimální účinek systému OLAPLEX má OLAPLEX Bond Perfector krémovou konzistenci. K docílení těch nejlepších výsledků s OLAPLEXEM je tento druhý krok nezbytný! Pomocí tohoto druhého kroku se nejdříve spojí porušené disulfidické můstky a poté se obnoví síla a struktura vlasu.

CO SE STANE, KDYŽ OLAPLEX NĚKOLIKRÁT POUŽIJI NA POŠKOZENÉ VLASY A POTOM S TÍM PŘESTANU? PŘERUŠÍ SE ZNOVU DISULFIDICKÉ MŮSTKY A ZPŮSOBÍ TO LÁMAVOST VLASŮ?

To je častá otázka a odpověď zní: Ne. Dokonce když s aplikací OLAPLEXU úplně skončíte, je ochrana, kterou OLAPLEX vytvořil, trvalá. Aby však mohly být dulsifidické můstky, které jsou porušovány působením různých vlivů v běžném životě, přímo obnoveny, doporučujeme používat OLAPLEX nepřetržitě.

CO JE OLAPLEX č.3?

OLAPLEX č. 3 Hair Perfector byl vyvinut exkluzivně pro zákazníky k proaktivnímu odstraňování poškození vlasů vznikajícího v běžném každodenním provozu. Obsahuje tytéž aktivní účinné látky jako č. 1 a č. 2. Hair Perfector č. 3 dává poskytuje zákazníkům možnost, udržovat vlasy v době mezi návštěvami kadeřníka vitální a silné a optimálně je tak připravovat na další chemické ošetření, protože spojuje a posiluje můstky porušené každodenním vlivy.

JAK OLAPLEX č. 3 SPRÁVNĚ POUŽÍT?

1. OLAPLEX č. 3 Hair Perfector naneste ve větším množství na vlasy osušené ručníkem a pročešte. Nechte působit minimálně 10 minut.
Tip: K docílení intenzivnějšího efektu doporučujeme nechat OLAPLEX Hair Perfector působit přes noc.

2. Poté OLAPLEX č. 3 Hair Perfector z vlasů vymyjete a jako obvykle umyjete šamponem a nanesete kondicionér / kúru.

Upozornění: Hair Perfector č. 3 musíte v každém případě z vlasů vymýt, delší doba působení však zvyšuje efektivitu použití. Pokud je to nutné, je možné Hair Perfector č. 3 použít i několikrát za týden.