Jak představit OLAPLEX No.0 vašim klientům

S obrovským nadšením vám představujeme novinku OLAPLEX No.0! Když jsme vyvíjeli tento salonem inspirovaný produkt na domácí použití, tak jsme neustále mysleli na to, jak ho budou moci využívat i profesionálové. OLAPLEX chce, abyste byli ve své práci úspěšní, aby vás naplňovala a přinášela vám radost. Nejen, že jsme podpořili salonní prodeje uvedením sady Salon Intro Kit, ale také jsme zvýšili salonní tržby tím, že jsme vám nabídli možnost zařazení OLAPLEXU do vašeho retail portfolia. Možná jste si všimli, že produkty OLAPLEX No.0 a No.3 jsou velmi podobné originálnímu salonnímu ošetření OLAPLEX. A je to tak. Jedná se slabší, méně aktivní verzi právě tohoto ošetření. Cílem těchto produktů je udržet kvalitu a integritu vlasového vlákna vašeho klienta nebo klientky mezi návštěvami salonu.

Pomohli jste nám představit vašim klientům produkty OLAPLEX No.3, No.4, No.5, No.6, a No.7 a ti si je naprosto zamilovali! Víme, že si stejně tak zamilují i OLAPLEX No.0! Chceme zajistit to, že se vaši klienti budou do vašeho salonu vracet s kvalitními, zdravými vlasy, které budou připravené na kreativní zákroky a styling. Tato novinka v žádném případě nemá a nemůže nahradit originální regenerační ošetření OLAPLEX. To i nadále zůstává nejintenzivnějším a nejefektivnějším ošetřením OLAPLEX, které můžete vašim klientům nabídnout. V čase sociálního distancování jsme se rozhodli vnést inspiraci ze salonů do domovů vašich milovaných klientů. Chceme podpořit vaše tržby a zisky, a chceme vzdělávat vaše klienty. V následujících bodech vám ukážeme, jak toho docílit, tak, abyste vy i vaši klienti z toho vytěžili co nejvíce.

Zařaďte OLAPLEX No.0 do vaší obchodní strategie:

Pokud jste profesionál, tak víte, jak moc pro vás OLAPLEX znamená – jak v tržbách, tak pro spokojenost vašich klientů. S naším salon lokátorem umožňujeme potenciálním klientům najít kadeřnické salony, které OLAPLEX používají a nabízejí. A protože tito klienti budou z vašeho salonu odcházet s krásnými zdravými vlasy, je více než pravděpodobné, že se k vám budou rádi opět vracet. Kvůli vládním nařízením ohledně koronavirové nákaze muselo mnoho kadeřnických salonu omezit nebo dokonce dočasně ukončit své fungování. My se proto snažíme podpořit profesionály zvýšením dodatečných prodejů retailu, ale také jejich klienty – a to možností starat se o zdraví svých vlasů z pohodlí domova.

Náš affiliate program umožňuje profesionálům vydělat až 30 % z prodejů produktů OLAPLEX. To znamená, že pokud přihlásíte vašeho klienta přes váš affiliate profil, tak dostanete 30 % z každého jeho nákupu! Proč vám to umožňujeme? Protože bez vás, vaší důvěry v nás a vaší podpory bychom to nedokázali! Náš affiliate program je v podstatě založen na tom, že vašim klientům doporučujete nákup produktů k domácímu použití – jak No.0, tak i ostatní produkty k domácímu ošetření.

Pokud je váš salon v tuto chvíli otevřený, tak neváhejte a zásobte se produktem OLAPLEX No.0. Vzdělejte své klienty a ukažte jim, jak správně tuto novinku pro domácí ošetření použít. Pokud sami vyzkoušeli originální regenerační ošetření OLAPLEX, tak ví, jak úžasné a zdravé po něm jejich vlasy jsou. No.0 zintenzivní výsledky použití No.3, a my víme, že si toto vylepšené domácí ošetření vaši klienti naprosto zamilují!

Naučte své klienty, jak správně OLAPLEX No.0 používat

Víme, že moderní klient se rád vzdělává a učí o všem, co se vlasů týče. Toho jste si možná už všimli – třeba když se vás klient zeptá na OLAPLEX a zároveň vám začne říkat vše, co o něm už ví. Takoví klienti vám nejsou cizí, že? Ideální je takovému klientovi poskytnout základní informace o novém produktu No.0 a zároveň ho nasměrovat ke zdroji dalších informací. Pokud jste mu v minulosti doporučili No.3, tak už jistě ví, jak tento produkt použít. Ať už použití No.3 zná nebo ne, postup použití No.0 spolu s No.3 je následující:

Aplikujte OLAPLEX No.0 na umyté vlhké vlasy. Pročešte vlasy hřebenem, abyste docílili rovnoměrné aplikace. Počkejte 10 minut. Poté aplikujte OLAPLEX No.3 Hair Perfector přímo na No.0. Opět vlasy pročešte hřebenem. Nechte působit dalších 10 minut. Celé ošetření musí trvat minimálně 20 minut, nicméně stejně tak, jako je tomu u působení No.3, výraznější výsledky uvidíte, pokud dobu působení prodloužíte. Po uplynutí doby působení z vlasů produkty smyjte a použijte šampon a kondicionér. Doporučujeme použít šampon OLAPLEX No.4 a kondicionér OLAPLEX No.5.